partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

DALEKA BRUKSELA BLISKA LUDZIOM

Udostępnij

Sesja plenarna w Strasburgu. Wytyczne w sprawie negocjacji UE z Wielką Brytanią, wizyta sekretarza generalnego ONZ w Parlamencie Europejskim, relokacja uchodźców oraz przyjęcie rezolucji dotyczącej sytuacji na Węgrzech to tylko niektóre z tematów, którymi zajmowali się Posłowie podczas bieżącej sesji plenarnej w Strasburgu. W środę, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przedstawił Posłom sprawozdanie z posiedzenia Komisji Europejskiej w sprawie Brexitu, w którym Komisja potwierdziła główne punkty rezolucji, przyjętej uprzednio przez Parlament Europejski. We wtorek rano, odbyła się również niezwykle ważna dla Polski dyskusja, na temat relokacji uchodźców. Parlament ponowił wezwania, aby państwa członkowskie przeniosły uchodźców z Grecji i Włoch do innych krajów w UE, zgodnie z p

O wyżej wymienionych tematach, szerzej opowiada w swoim cotygodniowym videoblogu z Parlamentu Europejskiego Pani Poseł Krystyna Łybacka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.