partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

SPOTKAJMY SIĘ W POWIATOWEJ 17. GMINA TARNOWO PODGÓRNE

Udostępnij

Tarnowo Podgórne jest drugim co do wielkości rynkiem pracy dla dojeżdżających. W gminie lokuje się coraz więcej firm, które oferują około 50 tysięcy miejsc pracy. Przybywa również mieszkańców. Już dzisiaj oznacza to ogromny ruch samochodowy. Jak sprawić, by do Poznania nie trzeba było dojeżdżać samochodem? Czy jest szansa na budowę linii kolejowej w gminie? Jakie rozwiązania byłyby komfortowe i preferowane przez mieszkańców?

Na te pytania szukali odpowiedzi starosta poznański Jan Grabkowski, wójt gminy Tadeusz Czajka oraz przedstawiciele lokalnych społeczników, podczas debaty, która odbyła się 19 kwietnia w Baranowie, w ramach akcji społecznej „Spotkajmy się w Powiatowej 17.”, którą organizują Fundacja Barak Kultury i poznańska redakcja „Gazety Wyborczej”, a wspiera powiat poznański.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.