Telewizja STK działa od ponad 20 lat i jest koncesjonowanym nadawcą telewizyjnym w Wielkopolsce (numer koncesji TK- 0023/11). Działamy w sieciach telewizji kablowej INEA oraz INOTEL (ok. 230.000 abonentów). Dotychczas Telewizja STK kojarzona była ze Swarzędzem, natomiast od 1 listopada 2013 r. po uzyskaniu poszerzenia koncesji jesteśmy dostępni w całej Wielkopolsce.

W związku z tym mamy nadzieję stać się telewizją całego Powiatu Poznańskiego, której ambicją jest stworzenie największego kanału informacyjnego w tematyce dotyczącej Powiatu. Nasza Telewizja jest właścicielem portalu internetowego telewizjastk.pl, który stworzyliśmy od podstaw i cieszy się ogromną popularnością - aktualnie odnotowuje ponad 200.000 pobrań materiałów miesięcznie.

W 2012 r. we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Swarzędz jako jedyni uruchomiliśmy mobilną platformę informacyjną Dobre Znaki działającą na telefonach komórkowych, tabletach itp. Platforma ma na celu dostarczyć mieszkańcom najważniejszych informacji z życia miasta oraz informacji dotyczących rozkładu jazdy komunikacji miejskiej, wywozu śmieci i innych spraw bezpośrednio dotyczących mieszkańców. W związku z dużym zainteresowaniem tym rozwiązaniem rozwijamy platformę o dodatkowe funkcjonalności.

Telewizja STK dysponuje niezależnym, profesjonalnym studiem telewizyjnym, które dzięki efektowi kluczowania tła, w bardzo krótkim czasie może być dopasowane do potrzeb naszych klientów. Filmy i reklamy, które produkujemy są emitowane w innych koncesjonowanych sieciach, jak i w telewizji publicznej. Naszą największą wartością są ludzie, ich doświadczenie, zaangażowanie oraz entuzjazm. Telewizja STK jest gotowa podjąć nowe wyzwania i rozpocząć współpracę z nowymi partnerami, którzy tak jak my chcą tworzyć rzetelne źródła informacji.

do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) RozumiemDowiedz się więcej