partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

MAMY SPOSÓB NA

Udostępnij

Mamy sposób na hartowanie ciała i ducha. Zawsze ci zimno? Ubierasz się na cebulkę ? często się przeziębiasz? - a gdyby tak wejść do lodowatej wody razem z Morsami jako antidotum?- Zobaczcie czy Klaudii udało się namówić największego zmarzlucha w Swarzędzu na lodowatą kąpiel. W programie dowiecie się także od naszych specjalistów o zaletach zimnych kąpieli i krioterapii. zapraszamy

Zawsze ci zimno? Ubierasz się na cebulkę? Często się przeziębiasz? - A gdyby tak wejść do lodowatej wody razem z Morsami jako antidotum? -  Zobaczcie czy Klaudii udało się namówić największego zmarzlucha w Swarzędzu na lodowatą kąpiel. W programie dowiecie się także od naszych specjalistów o zaletach zimnych kąpieli i krioterapii. Zapraszamy.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.