partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

UTRUDNIENIA W KOMUNIKACJI PODCZAS MARATONU

 UTRUDNIENIA W KOMUNIKACJI PODCZAS MARATONU
Udostępnij

W związku z niedzielnym, 19. PKO Poznań Maratonem wystąpią zmiany w funkcjonowaniu Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej.

14 października, od godziny 9 do 15 zamknięty zostanie fragment ulicy Warszawskiej, z czym wiążą się utrudnienia w funkcjonowaniu linii dojeżdżających do Ronda Śródka:

 

* Linia 401: trasa bez zmian - mogą wystąpić opóźnienia,

* Linia 405: trasa bez zmian - mogą wystąpić opóźnienia,

* Linia 412: kursy o godz.10:08 i 12:42 z Węzła PKP Swarzędz dojadą tylko do ul. Zawady w Poznaniu (Przystanek: KORONKARSKA). Odjazdy z przystanku ZAWADY n/ż (w rejonie wiaduktu kolejowego nad ul. Hlonda) w kierunku Swarzędz Węzeł PKP zrealizowane zostaną o godz. 10:50 i 13:27; poza wskazanymi kursami trasa linii 412 bez zmian - mogą wystąpić opóźnienia.

 

Ponadto, ZTM w Poznaniu zawiesił na czas biegu kursowanie tramwajów do Miłostowa, uruchamiając jednocześnie linię autobusową T-8, której trasa na odcinku od Miłostowa do Śródki pokrywa się z liniami 401 i 405.Ze zmianami w funkcjonowaniu komunikacji w Poznaniu można zapoznać się na stronie: https://www.ztm.poznan.pl/pl/komunikaty/19-pko-poznan-maraton-zmiany-w-transporcie-publicznym-w-niedziele-14-pazdziernika-2018r.

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.