partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Międzynarodowa Wystawa Psów w Poznaniu

Międzynarodowa Wystawa Psów w Poznaniu
Udostępnij

Kejtry nie tylko z Poznania

Siberian Husky, Nowofundlandy czy Buldogi francuskie - te i przedstawicieli wielu innych ras było można obejrzeć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W pierwszy weekend listopada w stolicy Wielkopolski odbyły się dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych organizowane przez Związek Kynologiczny w Polsce.

Podczas dwóch wystaw psy były oceniane przez międzynarodowych sędziów aż w 8 różnych klasach.

Na sobotniej wystawie psy mogły zdobyć tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Dorosły Pies, Najlepszy Dorosła ****, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy a także CWC (certyfikat na championa krajowego), CACIB (certyfikat na championa międzynarodowego) i Res. CACIB.

Na niedzielnej wystawie psy mogą zdobyć tytuły: Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Zwycięzca Polski, Nominacja na Crufts 2016, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy a także CWC, CACIB i Res. CACIB.

Psy były w sobotę i będą oceniane w niedzielę przez 35 sędziów z 10 krajów:

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.