partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

UWAGA W ŚRODĘ POLICJA ZAMKNIE CENTRUM POZNANIA

UWAGA W ŚRODĘ POLICJA ZAMKNIE CENTRUM POZNANIA
Udostępnij

Od godziny 12 do 15 zostaną zamknięte ważne ulice w centrum miasta. Ulice zostaną zamknięte na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Policjanci będą prowadzili działania w związku z zaginięciem Ewy Tylman.

Zmiany zostaną wprowadzone o godzinie 12 i będą obowiązywały do 15. Zamknięte zostaną ulice w okolicy skrzyżowań ulic Małe Garbary i Estkowskiego, Królowej Jadwigi i Krzywoustego oraz rond Rataje i Śródka - Zamknięta zostanie ul. Mostowa na odcinku od Wszystkich Świętych do skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Kórnicka od ul. Piotrowo do skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego oraz ul. Kazimierza Wielkiego od Krzywoustego/Królowej Jadwigi do skrzyżowania z Mostowa/Kórnicka . Na wskazanym obszarze ruch zostanie wyłączony o godzinie 12:00, a o godzinie 12:05 wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne. Zamknięte ulice nie będą dostępne również dla pieszych.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.