partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

SZYBKI PIECYK Z KREDYTEM...

SZYBKI PIECYK Z KREDYTEM...
Udostępnij

Na klatkach schodowych bloków w Swarzędzu i Antoninku pojawiły się zawiadomienia o zapisach na wymianę kuchenek i pieców gazowych. Mieszkańcy informują Spółdzielnię, że pracownicy firmy przedstawiają się jako „gazownia” i próbują wchodzić do mieszkań w celu wykonania przeglądu, jednocześnie namawiając na „super okazyjną” wymianę gazooszczędnego pieca lub kuchenki i podpisanie umowy kredytowej na ten cel.

Prosimy mieszkańców, zwłaszcza starszych, aby nie podejmowali pochopnych decyzji, zaraz i natychmiast. Każdą ofertę należy najpierw sprawdzić. Porównać cenę oferowanej kuchenki czy pieca, które niekoniecznie muszą być tak atrakcyjne, jak opisywane przez domokrążców. Dokładnie zapoznać się z przedstawianą umową kredytową i rezygnować z jej podpisania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Prośmy również o okazanie legitymacji i dokładne przypatrujmy się przedstawianym dokumentom i uprawnieniom, bo może się zdarzyć, że ekspresowe, gratisowe montaże niekoniecznie będą wykonane zgodnie ze sztuką.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.