partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

ZAMKNIĘCIE ULICY SOŚNICKIEJ I STARACHOWICKIEJ

ZAMKNIĘCIE ULICY SOŚNICKIEJ I STARACHOWICKIEJ
Udostępnij

Informujemy, że od 8 września br. nastąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową układu drogowego w rejonie osiedla Zieliniec w Poznaniu. Zamknięta zostanie ul. Sośnicka (od ul. Warszawskiej na wysokości przedszkola w Zielińcu) oraz ul. Starachowicka (od ul. Grodnickiej do ul. Kamieńskiej). Z kolei ulica Grodnicka będzie otwarta w dwóch kierunkach oraz ul. Starachowicka (od ul. Zielińskiej do ul. Grodnickiej). Objazd do DK92 zostanie poprowadzony przez Swarzędz ulicami: Strzelecką i Stawną. Szczegóły można znaleźć na stronie Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz.

Informujemy również, że w związku z planowanym zamknięciem dla ruchu ulicy Sośnickiej na odcinku od ul. Warszawskiej do Sarniej w Poznaniu, zmieniona zostanie trasa linii 490. Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków: Skansen, Działkowa i Działkowa II. Z kolei od ul. Poznańskiej do Rynku autobusy będą kursować ulicami: Strzelecką i Stawną. Godziny odjazdów z Placu Niezłomnych (przystanek Rynek) zostaną opóźnione o 6 minut.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.