partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Dzień otwarty w SOSW Owińska

Dzień otwarty w SOSW Owińska
Udostępnij

Powiat Poznański zaprasza na dzień otwarty w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Owińskach. Będziecie mieli Państwo okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, porozmawiania z uczniami, nauczycielami i specjalistami. Poniżej przedstawiamy program Dnia Otwartego.

11.00-Spotkanie w auli Ośrodka. Występ wychowanków Ośrodka. Prezentacja placówki
11.30 – Zwiedzanie placówki: szkoły (podstawowa, branżowa I stopnia, przysposabiająca do pracy i liceum ogólnokształcące), pracownie specjalistyczne, internat. Konsultacje indywidualne z nauczycielami i specjalistami.
12.00 – Poczęstunek przygotowany przez uczniów szkoły zawodowej w Domku Ogrodnika. Spotkaniu towarzyszą:
– wystawa wyrobów tapicerowanych uczniów;
– wystawa wyrobów wikliniarskich;
– pokaz pracowni garncarskiej;
– pokaz zajęć z robotyki;
– pokaz strzelectwa laserowego dla niewidomych;
– pokaz zajęć harcerstwa i zuchów;
– kiermasz wiosenno - wielkanocnych wytworów wychowanków. Od godziny 11.00 można zwiedzać unikatowy na skalę europejską Park Orientacji będący jednocześnie placem zabaw dla najmłodszych wychowanków Ośrodka.
Jeżeli Państwa dziecko nie będzie miało ochoty spacerować z Państwem może uczestniczyć w tym czasie w zajęciach przygotowanych przez naszych nauczycieli (od godziny 11. 00 do 13.00) .
Jeżeli Państwa dziecko jest w wieku 0 - 6 lat to zapraszamy na spotkanie z Zespołem Wczesnego Wspomagania Rozwoju i uczestnictwo w zajęciach dla dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole.

 

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Poznański dostępna jest na stronie http://powiat.poznan.pl/nasza-oferta-edukacyjna/.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.