partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

POŻAR NA DZIAŁYŃSKIEGO W SWARZĘDZU

POŻAR NA DZIAŁYŃSKIEGO W SWARZĘDZU
Udostępnij

W pożarze zginęły zwierzęta.

Dzisiaj, o godz. 16.45 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w Swarzędzu.  W wyniku zdarzenia zginęły zwierzęta - poinformował nas Kapitan Wojciech Lusiak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Pożar wybuchł na 5 piętrze w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego na os. Działyńskiego.  Do zdarzenia doszło pod nieobecność właścicieli. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu pożaru było zapalenie się pochłaniacza w kuchni.  Zdarzenie nie wymagało ewakuacji mieszkańców budynku. W akcji uczestniczyły 2 zastępy Straży Pożarnej z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu i 1 zastęp ze Swarzędza.  Działania strażaków na miejscu zdarzenia były utrudnione, bo dojazd zagradzały śmietniki i słupki. 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.