partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

UWAGA NA UTRUDNIENIA

UWAGA NA UTRUDNIENIA
Udostępnij

6 maja, pasażerowie Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej muszą liczyć się z utrudnieniami. Wszystko to za sprawą imprezy „Wings for Life World Run".

W godzinach 13.00 - 14.00 autobusy linii 401 i 405 mogą być opóźnione ze względu na częściowe zamknięcie dróg dojazdowych do Ronda Śródka;

W godzinach od 13.00 do 14.30 nastąpi całkowite zawieszenie wszystkich kursów linii 412 z Kobylnicy do Poznania, linii 493 Kobylnicy do Karłowic w związku z wyłączeniem z ruchu ul. Gnieźnieńskiej oraz drogi wojewódzkiej nr 194 (Bogucin - Uzarzewo).  W godzinach od 15.30 do 17.00 nastąpi całkowite zawieszenie wszystkich kursów linii 492 z Kobylnicy do Uzarzewa oraz 412 na odcinku Kobylnica Śródka

Z utrudnieniami muszą liczyć się także kierowcy. Bieg rozpocznie się o godz. 13:00 w Poznaniu. Następnie będzie przebiegał przez miejscowości: Bogucin-Janikowo-Kobylnica-Wierzonka-Karłowice-Tuczno-Wronczyn-Krześlice-Pomarzanki-Sroczyn-Węgorzewo-Kiszkowo-Ujazd-Sławno-Komorowo-Siemianowo-Dziekanowice-Lednogóra-Kocanowo-Pobiedziska-Promno-Biskupice-Bugaj. 

Na skrzyżowaniach umiejscowione zostaną tzw. „śluzy" umożliwiające przejazd w poprzek trasy biegu:

  • Poznańska-Dąbrówki (m. Kobylnica)

  • Kobylnicka-Dąbrówki-Sosnowa (m. Jerzykowo/Biskupice)

  • Kobylnicka-Okrężna-Mieszka I (m. Jerzykowo/Biskupice)

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.