partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA
Udostępnij

Przez trzy tygodnie marca - strażacy z Kobylnicy przy znaczącym wsparciu Wydziału Zarządzania Kryzysowego Gminy Swarzędz prowadzili już kolejne warsztaty medyczne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kobylnicy.

Kilka lat temu dyrekcja szkoły zwróciła się do kobylnickich strażaków z prośbą o pomoc w zorganizowaniu warsztatów medycznych pod hasłem Mały Ratownik w ramach innowacji szkolnej. Ponieważ pomysł ten spotkał się z dużym zainteresowaniem, szczególnie ze strony dzieci postanowiono kontynuować warsztaty w kolejnych latach. Szkoleniami objęte są dzieci od najmłodszych klas 0 do najstarszych z klas 7.  Podczas warsztatów uczniowie są uczeni podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy oraz radzenia sobie i zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Z roku na rok wiedza i umieję

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.