partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOSTRZYN

WIEŚCI Z OSP KOSTRZYN
Udostępnij

WIADOMOŚCI STRAŻACKIE Z GMINY KOSTRZYN

3 lipca2018 r.

Godzina 1430  jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Kostrzyn i Brzeźno zostały zadysponowane do gaszenia pożaru składowanego drewna opałowego w Kostrzynie.

 

5 lipca2018 r.

Godzina 1910  jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do zabezpieczenia wypadku drogowego oraz neutralizacji plamy ropopochodnej na skrzyżowaniu trasy DK_92 wyjazd z Kostrzyna w kierunku Wrześni.

 

6 lipca2018 r.

Godzina 900  jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Kostrzyn i Brzeźno zostały zadysponowane do gaszenia pożaru składowiska gałęzi w Kostrzynie.

 

10 lipca2018 r.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została trzykrotnie dysponowana do rozpoznania zagrożenia zlokalizowania gniazd owadów błonkoskrzydłych w Gwiazdowie i Iwnie.

 

13 lipca2018 r.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do neutralizacji plamy ropopochodnej na trasie DK_92.

 

16 lipca2018 r.

Godzina 1620  jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do neutralizacji plamy ropopochodnej na wyjeździe z trasy S_5 na DK_92 w kierunku Wrześni.

 

17 lipca2018 r.

Godzina 600  jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do pomocy i zabezpieczenia skutków wypadku samochodu osobowego w Kostrzynie.

Godzina 1055  jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została ponownie zadysponowana tym razem do zabezpieczenia miejsca lądowania śmigłowca LPR w Siedlcu.

 

19 lipca2018 r.

Godzina 940 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda szerszeni w Siedleczku.

Godzina 1935 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do usunięcia wiatrołomu na drodze KLONY – GUŁTOWY.

 

20 lipca2018 r.

Godzina 1600 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda owadów błonkoskrzydłych w Kostrzynie.

 

21 lipca2018 r.

Godzina 1035 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda owadów błonkoskrzydłych w Kostrzynie.

Godzina 2330  jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do pomocy i zabezpieczenia skutków wypadku samochodu osobowego na rondzie S_5 IWNO.

 

22 lipca2018 r.

Godzina 1330 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda owadów błonkoskrzydłych w Paczkowie.

Godzina 1840 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do  uwolnienia kota uwięzionego w kominie budynku mieszkalnego w Czerlejnie.

 

24 lipca2018 r.

Godzina 1330 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda owadów błonkoskrzydłych w Sokolnikach Gwiazdowskich.

 

25 lipca2018 r.

Godzina 915  jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Kostrzyn, Kleszczewo i Gowarzewo zostały zadysponowane do gaszenia pożaru ścierniska we Wróblewie.

 

26 lipca2018 r.

 

Godzina 1120 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania powodu załączenia się czujki pożarowej w Pałacu w Gułtowach. Na miejscu alarm okazał się fałszywy.

Godzina 1700 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania powodu oderwania się i upadku na chodnik klapy dachowej na bloku mieszkalnym w Kostrzynie.

 

31 lipca2018 r.

Godzina 1700 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie została zadysponowana do rozpoznania zagrożenia i zlokalizowania gniazda owadów błonkoskrzydłych przy budynku mieszkalnym w Kostrzynie.

                                                                                                                                            Ryszard Kubiak

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.