partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Zapraszamy na III Dzień NGO

Zapraszamy na III Dzień NGO
Udostępnij

Trzeci raz powiat poznański organizuje Dzień Organizacji Pozarządowych. Odbędzie się on w niedzielę, 3 czerwca w godzinach 13.00-17.00 w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Wydarzenie to wpisuje się w ideę społeczeństwa obywatelskiego. Jest także świetną okazją do poszerzenia wiedzy i nawiązywania kontaktów.

Rozpoczniemy panelami tematycznymi a zakończymy integracyjnym ogniskiem. Podczas wydarzenia wręczymy także certyfikaty Rekomendowanym Atrakcjom Turystycznym Powiatu Poznańskiego. Przewodniczącym Kapituły jest starosta poznański, Jan Grabkowski. Przy okazji odbywającego się tego dnia VIII Szreniawskiego Festiwalu Piwa przedstawiciele organizacji, uczestniczący w spotkaniu będą mogli korzystać z atrakcji oferowanych przez Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno – Spożywczego w Szreniawie.

Uwaga! Liczba bezpłatnych wejściówek jest ograniczona, dlatego tylko osoby zgłoszone i wpisane na listę wstępu będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w III Dniu NGO oraz towarzyszącemu mu VIII Szreniawskiemu Festiwalowi Piwa. O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń, które przedstawiciele organizacji pozarządowych powinni kierować na adres pozytek@powiat.poznan.pl wraz z podaniem danych kontaktowych.

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.