partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Aktualizacja komunikatu nr 27 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

Aktualizacja komunikatu nr 27 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
Udostępnij

Szanowni Państwo! Aktualizując dane z poprzedniego komunikatu informujemy, że w sobotę 4 kwietnia o godz. 5:00 w naszej gminie 75 osób (49) adresów objętych było kwarantanną domową pod nadzorem policji. Nie posiadamy aktualnych danych dotyczących liczby osób objetych nadzorem za pomocą aplikacji "kwarantanna domowa". Dotychczas w gminie Swarzędz wykryto 2 przypadki zakażenia koronawirusem, o których Burmistrz informował w poprzednich komunikatach.

Pamiętajmy, że pandemia nasila się, jest coraz więcej zachorowań i zgonów, o czym co kilka godzin informują wszystkie serwisy informacyjne. Nie lekceważmy tych informacji, wyciągnijmy wnioski.

Zachowajmy maksymalną ostrożność i przestrzegajmy wszelkich zaleceń i wymogów sanitarnych. Bardzo o to proszę i przypominam o obowiązujących obostrzeniach, o których przeczytać możemy TUTAJ: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

Marian Szkudlarek

Źródło: swarzedz.pl 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.