partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DOT. SEGREGACJI ODPADÓW

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DOT. SEGREGACJI ODPADÓW
Udostępnij

Bezpłatne szkolenia online oraz zestawy materiałów edukacyjnych dla mieszkańców ZM GOAP! Od 1 marca 2021 r. Związek Międzygminny GOAP zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach online z zakresu gospodarki odpadami pn. „Trafiaj do właściwego kosza!”. W ramach szkoleń, uczestnicy otrzymają praktyczne materiały m.in. pakiety do zbiórki bioodpadów w swoich domach.

Przedsięwzięcie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu realizowane będzie przez ZM GOAP w okresie od 1 marca do 14 kwietnia br. w postaci szkoleń online. W trakcie blisko godzinnego spotkania ekoedukatorzy ZM GOAP przedstawią zagadnienia dotyczące m.in. poprawnej segregacji odpadów, działalności PSZOK i MPSZOK, postępowania z odpadami niebezpiecznymi i wystawkowymi, a także odpowiedzą na nurtujące pytania.

Jesteśmy świadomi, że mieszkańcy wciąż mają wątpliwości jak prawidłowo postępować z odpadami. Jak segregować w swoich domach, co zrobić z odpadami powstałymi w czasie remontów lub przy wymianie mebli albo zużytego sprzętu elektrycznego? Na te i na wiele innych pytań, uczestnicy będą mogli znaleźć odpowiedź na jednym z ponad 20 spotkań, organizowanych w marcu i kwietniu. Jest to cykl szkoleń, na którego realizację udało nam się uzyskać dofinansowanie z środków WFOŚiGW w Poznaniu - mówi Katarzyna Jauksz – Zalewska, Zastępca Dyrektora Biura ZM GOAP.

Szkolenia skierowane są do mieszkańców wszystkich gmin członkowskich ZM GOAP, tj. Buku, Czerwonaka, Kleszczewa, Kostrzyna, Murowanej Gośliny, Obornik, Pobiedzisk, Swarzędza, Miasta Poznania. Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów edukacyjno-informacyjnych tj. pojemnik do gromadzenia bioodpadów w domu wraz z biodegradowalnymi workami, bawełnianą torbę na zakupy, magnes na lodówkę, długopis z recyklingu oraz książeczkę dotyczącą prawidłowej segregacji odpadów. Powyższe materiały będzie można odbierać w Biurze Obsługi Klienta i w Delegaturach ZM GOAP. Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego https://www.goap.org.pl/edukacja/szkolenie. Liczba miejsc na szkolenia oraz zestawów edukacyjnych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji nt. szkolenia na stronie www.goap.org.pl oraz Regulaminie: https://www.goap.org.pl/images/edukacja/Szkolenie/Regulamin_Szkolenia_Trafiaj_do_wlasciwego_kosza.pdf

 

/źródło:ZM GOAP

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.