partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

LITERACKIE ANDRZEJKI W IWNIE

Udostępnij

Kolejny, szósty, wieczór "Andrzejki z piosenką literacką" za nami. Było jak zwykle nastrojowo i poetycko. Wszystkich gości przywitał Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Banaszak. Koncert prowadził tradycyjnie Pan Przemek Mazurek. Podczas wieczoru była okazaja do wysłuchania utalentowanych młodych kostrzyńskich artystek Marii Bzdęgi i Karoliny Siwińskiej oraz gości specjalnych: Krzysztofa Dziubę z grupy "Loża Szyderców Bis", Wojciecha Garczarka i Andrzeja Michałka. Gwiazdami wieczoru były dwa duety: Jan Kondrak i Marek Andrzejewski oraz Andrzej Garczarek i Mirosław Kozak. Andrzejkowy wieczór był jak zwykle niezapomniany, pełen radości i wzruszeń.

Wszystkich gości przywitał Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Banaszak. Koncert prowadził tradycyjnie Pan Przemek Mazurek. Podczas wieczoru była okazaja do wysłuchania utalentowanych młodych kostrzyńskich artystek Marii Bzdęgi i Karoliny Siwińskiej oraz gości specjalnych: Krzysztofa Dziubę z grupy "Loża Szyderców Bis", Wojciecha Garczarka i Andrzeja Michałka. Gwiazdami wieczoru były dwa duety: Jan Kondrak i Marek Andrzejewski oraz Andrzej Garczarek i Mirosław Kozak. Andrzejkowy wieczór był jak zwykle niezapomniany, pełen radości i wzruszeń.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.