partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

PRZEWODNIK NIEDZIELNEGO POGROMCY DUCHÓW I NIE TYLKO

Udostępnij

Zapraszamy do poznawania powiatu poznańskiego z Przewodnikiem niedzielnego pogromcy duchów i nie tylko. W powiecie poznańskim nie brakuje miejsc czy osób, które są owiane tajemnicą. Warto je poznać i być może odkryć na nowo miejscowości, które już znamy.

Przewodnik niedzielnego pogromcy duchów jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie powiat.poznan.pl/publikacje lub można go otrzymać w  siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu, przy ul. Jackowskiego 18 (ze względu na obecną sytuację epidemiczną, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 61 2228-975, 61 8410-788) oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Poznaniu (Stary Rynek 59/60, www.poznan.travel) czy w Gminnym Centrum Informacji w Mosinie (Plac 20 Października 22 – Pasaż 22, www.gci.mosina.pl).

Spotkajmy się na szlaku legend powiatu poznańskiego.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.