partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

SZKOLENIE DLA NGO Z POWIATU POZNAŃSKIEGO

SZKOLENIE DLA NGO Z POWIATU POZNAŃSKIEGO
Udostępnij

21 listopada, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych z powiatu poznańskiego. Celem spotkania jest zwiększenie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności związanych z wejściem w życie nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań w konkursach ofert organizowanych zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Spotkanie prowadzone będzie metodą wykładową z elementami warsztatu i innych metod nakierowanych na maksymalizację praktycznego wymiaru przekazywanej wiedzy. Szkolenie, które zaplanowano w godz. 15.30-18.45, poprowadzi Rafał Jaworski, doradca biznesowy Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej. Na spotkanie zapraszają powiat poznański, Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka.

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.