partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

AKCJE OSP SWARZĘDZ

AKCJE OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Po bardzo intensywnych ostatnich dwóch tygodniach przyszedł czas na odpoczynek dla swarzędzkich strażaków. W ubiegłym tygodniu na dźwięk syreny reagowali tylko dwa razy.

     W poniedziałek 19 października po godzinie 15 ochotnicy ze Swarzędza interweniowali do kota, który miał problem w zejściu z drzewa na osiedlu Zygmunta III Wazy. Działania swarzędzkich strażaków polegały na rozłożeniu drabiny i wejściu na nią jednego ratownika zaopatrzonego w środki ochrony indywidualnej oraz ewakuowaniu przestraszonego i wycieńczonego zwierzęcia. Kot został przekazany swojemu właścicielowi.
     W środę 21 października kilka minut po godzinie 18 druhowie ze Swarzędza zostali zaalarmowani do pożaru na polu "w trójkącie" miejscowości Garby - Tulce - Szewce. Po przyjeździe na miejsce zastępów z JRG 3 Poznań, OSP Gowarzewo i OSP Swarzędz teren został przeszukany i zagrożenia nie stwierdzono. Swarzędzcy strażacy wrócili do swojej remizy o godzinie 19.

Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.