partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Aktualizacja informacji Spółdzielni w sprawie dezynfekcji

Aktualizacja informacji Spółdzielni w sprawie dezynfekcji
Udostępnij

Sytuacja związana z działaniami podejmowanymi przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Swarzędzu w związku z pandemią koronawirusa jest dynamiczna. Aktualizujemy nasz komunikat wydany w dniu 23 marca w zakresie pkt. 4 KWARANTANNA: Spółdzielnia Mieszkaniowa zmuszona jest zaniechać działań w zakresie dezynfekcji klatek schodowych (schody i poręcze od parteru do ostatniego piętra) w budynkach, w których przebywają rodziny objęte kwarantanną. Ze względu na poufność danych, nie udało nam się bowiem uzyskać informacji o odbywanych kwarantannach na terenie naszych osiedli mieszkaniowych ani z Urzędu Miasta ani od Policji. Jeśli w przyszłości tego rodzaju informacje zostaną nam udostępnione – powrócimy do tematu.

Jednocześnie przypominamy mieszkańcom, że Spółdzielnia we wszystkich budynkach codziennie przeprowadza dezynfekcję wiatrołapów (drzwi wejściowe, klamki, skrzynki pocztowe) oraz wind (drzwi wejściowe, panele z przyciskami).

W związku z tym, że Spółdzielnia nie jest informowana o kwarantannach odbywających się na terenie naszych osiedli mieszkaniowych, a nasi pracownicy odwiedzają mieszkania, prosimy wszystkie osoby poddane kwarantannie o odpowiedzialność i dostosowanie się do zasad zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia:

  • Przebywanie wyłącznie w domu.

  • Wywieszenie kartki z informacją o kwarantannie na drzwiach mieszkania.

  • Zakładanie maski lub chustki/szalika oraz zachowanie odległości 2 metrów jeśli będzie pilna(!) konieczność wezwania do domu służb ratowniczych, bezpieczeństwa, czy konserwatora w razie awarii.

  • Przestrzeganie zasad wzmożonej czystości, higieny i dezynfekcji w mieszkaniu.


Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.