partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Aktualizacja komunikatu nr 23 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

Aktualizacja komunikatu nr 23 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
Udostępnij

Szanowni Państwo! Aktualizując dane z poprzedniego komunikatu informuję, że we wtorek 31 marca o godz. 5:00 w naszej gminie 107 osób (73 adresy) objętych jest kwarantanną domową. Dotychczas na terenie naszej gminy stwierdzono 1 przypadek zakażenia koronawirusem. Proszę Państwa - każdy z nas musi stosować się do wszystkich zaleceń sanitarnych - to jedyna droga minimalizowania ryzyka. Bardzo Państwa o to proszę. Z wyrazami szacunku, Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.