partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

PUSZCZYKOWO BEZ IMPREZ

PUSZCZYKOWO BEZ IMPREZ
Udostępnij

Burmistrz Miasta Puszczykowa zarządzeniem nr 31/20/VIII polecił odwołać wszystkie imprezy organizowane przez jednostki organizacyjne w tym imprezy kulturalne i sportowe zaplanowane w dniach 10 marca do 31 marca 2020.

Jednocześnie z uwagi na zaistniałą sytuację w szpitalu w Puszczykowie, gdzie u jednej z pacjentek stwierdzono przypadek koronawirusa oraz objęto kwarantanną część pracowników szpitala, burmistrz miasta Puszczykowa wydał zalecenie dyrektorom Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Puszczykowie, aby podjęli decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczo-wychowawczych w placówkach na okres od 11 do 24 marca br. Dyrektorzy szkół o podjętych decyzjach powiadomią rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS.  

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.