partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

UNIA SWARZĘDZ MIĘDZYNARODOWYM MISTRZEM WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W ZAPASACH

UNIA SWARZĘDZ MIĘDZYNARODOWYM MISTRZEM WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W ZAPASACH
Udostępnij

W sobotę na matach w Trzcielu rywalizowało 160 zapaśników z 19 klubów (z województw dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego oraz kluby z Rosji, Dani i Niemiec). Zawody zorganizowane były w nowo otwartej hali sportowej w Trzcielu. Unia Swarzędz w klasyfikacji drużynowej zajęła I miejsce wyprzedzając Sobieskiego Poznań oraz drużynę z Frankfurtu.

Indywidualnie uniści wywalczyli pięć złotych medali: Patryk Krobski, Patryk Remlein, Hubert Żak, Mateusz Wierzbiński i Piotr Chełek. Srebro otrzymali: Tymoteusz Czarnota, Michał Gracz i Aleks Mendel, a brązowe krążki trafiły do rąk Piotra Sochy, Nicholasa Kempińskiego, Huberta Sobkowiaka i Olafa Cierzniewskiego. 

Dodatkowo, najlepszym zawodnikiem turnieju, wybranym decyzją wszystkich trenerów, został Piotr Chełek. 

Pierwszy, bardzo udany start po wakacjach. Mocny międzynarodowy turniej to bardzo dobre przetarcie dla naszych zawodników. Wszyscy pokazali charakter i walczyli bardzo ambitnie do samego końca. Bardzo cieszy zwycięstwo drużynowe - podsumował trener Piotr Leonarczyk. 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.