partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

UWAGA! Gwałtowny wzrost zachorowań. Sanepid: 363 swarzędzan to tzw. aktywne przypadki. Komunikat nr 122 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

UWAGA! Gwałtowny wzrost zachorowań. Sanepid: 363 swarzędzan to tzw. aktywne przypadki. Komunikat nr 122 Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
Udostępnij

Według najnowszych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, od początku pandemii zakażenie koronawirusem Covid-19 stwierdzono u 423 swarzędzan. Obecnie liczba tzw. aktywnych przypadków na terenie naszej gminy wynosi 363. Oznacza to ogromny wzost w stosunku do liczb podawanych w kilku poprzednich dniach.

Szanowni Państwo! Oto najnowsze informacje na temat epidemii koronawirusa.

GMINA SWARZĘDZ. Według najnowszych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, od początku pandemii zakażenie koronawirusem Covid-19 stwierdzono u 423 swarzędzan. Obecnie liczba tzw. aktywnych przypadków na terenie naszej gminy wynosi 363. Oznacza to ogromny wzost w stosunku do liczb podawanych w kilku poprzednich dniach.

POWIAT POZNAŃSKI. Sytuację na terenie powiatu poznańskiego przedstawia załączona TABELA.

► Szanowni Państwo! Epidemia w ostatnich dniach gwałtownie przyspieszyła. Pamiętajmy o obowiązujących rygorach sanitarnych. Zachowajmy ostrożność podczas wizyt na cmentarzach, gdy już będzie można je odwiedzać. Ponownie przypominam: DYSTANS, DEZYNFEKCJA, MASECZKA - to dbałość o zdrowie własne i innych. Bądźmy zdrowi!

Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz

Marian Szkudlarek
źródło: swarzedz.pl

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.