partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA

WIEŚCI Z OSP KOBYLNICA
Udostępnij

W minionym tygodniu kobylniccy strażacy interweniowali raz. Interwencja dotyczyła sprawdzenia pojemników z nieznaną substancją.

W piątek 9 października po godzinie 18 strażacy z Kobylnicy i JRG- 3 zostali zadysponowani w okolice miejscowości Uzarzewo Święcinek, gdzie na jednej z polnych dróg ujawniono porzucone pojemniki z nieznaną substancją. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali dwa pojemniki 5-litrowe bez jakichkolwiek oznaczeń, z których wyciekała biała galaretowata substancja. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu pomiarów miernikami, które nie wykazywały niebezpiecznych wskazań. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych pomiarów strażacy przystąpili do neutralizacji substancji. Działania ratownicze trwały godzinę.

Źródło: OSP Kobylnica

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.