partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

O nas

Telewizja STK działa od ponad 20 lat i jest koncesjonowanym nadawcą telewizyjnym w Wielkopolsce (numer koncesji 812/2021-TK). Działamy w sieciach telewizji kablowej INEA. Dotychczas Telewizja STK kojarzona była ze Swarzędzem, natomiast od 1 listopada 2013 r. po uzyskaniu poszerzenia koncesji jesteśmy dostępni w całej Wielkopolsce.

W związku z tym mamy nadzieję stać się telewizją całego Powiatu Poznańskiego, której ambicją jest stworzenie największego kanału informacyjnego w tematyce dotyczącej Powiatu. Nasza Telewizja jest właścicielem portalu internetowego telewizjastk.pl, który cieszy się ogromną popularnością - aktualnie odnotowuje ponad 150 000 pobrań materiałów miesięcznie.

Telewizja STK dysponuje niezależnym, profesjonalnym studiem telewizyjnym, które dzięki efektowi kluczowania tła, w bardzo krótkim czasie może być dopasowane do potrzeb naszych klientów. Filmy i reklamy, które produkujemy są emitowane w innych koncesjonowanych sieciach, jak i w telewizji publicznej. Naszą największą wartością są ludzie, ich doświadczenie, zaangażowanie oraz entuzjazm. Telewizja STK jest gotowa podjąć nowe wyzwania i rozpocząć współpracę z nowymi partnerami, którzy tak jak my chcą tworzyć rzetelne źródła informacji.

Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.