partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Bumerang Park - Nowa galeria Usługowo-Handlowa w Zalasewie

Udostępnij

Zalasewo to jedna z najbardziej atrakcyjnych podpoznańskich lokalizacji, która od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej osób wybiera właśnie tę okolicę jako miejsce do życia. Przyciąga ich przede wszystkim doskonałe położenie względem Poznania, urokliwe widoki oraz komfort życia codziennego.

Rosnąca liczba mieszkańców generuje coraz większe zapotrzebowanie na stworzenie optymalnego zaplecza handlowo-usługowego. Dziś przyglądamy się nowo powstałej inwestycji, która z powodzeniem wpisała się w lokalną architekturę oraz jest długo wyczekiwaną i tak potrzebną odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców. Mowa o galerii handlowej Bumerang Park, która znajduje się przy ul. Planetarnej 8, w centrum Zalasewa wśród osiedli mieszkaniowych, szkół i terenów zielonych.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.