partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Czekamy na oferty - wykonanie prac

Czekamy na oferty - wykonanie prac
Udostępnij

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu, oczekuje na oferty na wykonawstwo w roku 2022 następujących prac: - Kontrola stanu technicznego przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych). - Kontrola instalacji gazowych. - Badanie instalacji elektrycznej i piorunochronnej. - Konserwacja domofonów. - Konserwacja urządzeń kotłowni gazowych.

Oferty należy składać w sekretariacie Zarządu (ul. Kwaśniewskiego 1, 62-020 Swarzędz) w terminie do 18 listopada 2021 r. do godz. 12.00.

Szczegółowe informacje można uzyskać w administracjach osiedli Spółdzielni Mieszkaniowej:

------------------------------------------------------

ZASADY WSPÓŁPRACY

Spółdzielnia wybierze w konkursie ofert kilka firm, w każdym z wymienionych pięciu zakresów prac. Przystępując do wykonania konkretnych robót w danej nieruchomości, Spółdzielnia każdorazowo wystąpi do wybranych wcześniej firm o wykonanie kosztorysu ofertowego na określony zakres prac. Po zweryfikowaniu przedstawionych kosztorysów, zaproponowanych przez wykonawcę terminów realizacji oraz jakości zrealizowanych dotychczas robót, następować będzie komisyjny wybór oferenta.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.