partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

HIPPIKA PRZYJAZNA WSZYSTKIM

Udostępnij

Stowarzyszenie Centrum Hipoterapii i Rekreacji Konnej powstało z myślą o zwierzętach, które potrzebują opieki, a nie ma dla nich miejsca w stajniach, które opieką charytatywną się nie zajmują.

Mieszkają z nami konie, kuce, osiołki, lama, baran, psy, koty, kury, dzikie kaczki. Zwierzęta pod naszą opieką mają swoje bezpieczna miejsce i tyle miłości ile mieszczą nasze serca. Naszym celem jest pomaganie i ratowanie zwierząt zabranych z miejsc, w których dla człowieka były problemem. Od samego początku naszej działalności prowadzimy rekreację konną pod opieką wykwalifikowanej kadry z wieloletnim doświadczeniem, korzystając z uroków lasów Nadleśnictwa Czerniejewo. Zajmujemy się rehabilitacją konną osób niepełnosprawnych. Z wielkim oddaniem dbamy o naszych pacjentów. Współpracujemy z wieloma ośrodkami i instytucjami na terenie gminy Łubowo i poza nią. Nie możemy nie wspomnieć, że dzięki wsparciu i pomocy osób z zewnątrz możemy tworzyć to, co kochamy i robimy to z należytą starannością. Zwierzęta, które są pod naszą opieką mogą dożyć godnej starości oraz mieć poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.