partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Koncert Joanny Aleksandrowicz z cyklu Swarzędzka Scena Wirusowa

Udostępnij

Piąte spotkanie ze Swarzędzką Sceną „Wirusową” już za nami. Tym razem z najpiękniejszymi utworami filmowo – musicalowymi zapoznała nas aktorka i wokalistka młodego pokolenia Joanna Aleksandrowicz.

Dzięki swojej ambicji i profesjonalizmowi Pani Joanna stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 100 scenach muzycznych w Polsce i za granicą. Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie miała okazję otworzyć Festiwal Literacki Noblistki Olgi Tokarczuk. Nie zabrakło więc znanych tytułów, jak: „Vabank”, „Kasztany”, czy „Odkryjemy miłość nieznaną”, oraz prawdziwych muzycznych perełek, jak choćby „Wariat” czy „Miasteczko cud”. Artystce towarzyszyli  pianista Marcin Jagiełło i skrzypaczka Katarzyna Bartecka. Wszystko było bardzo spójne i naprawdę dało się odczuć wielką miłość do muzyki i samej sceny. A zadanie jak wiemy proste nie było – zagrać przed publicznością, która nie nagradza brawami, i której reakcje tylko można sobie wyobrazić... Brawo Artyści – za kawał dobrej muzyki, wspaniałe teksty i wyjątkowe wykonania. A My - Swarzędzki Ośrodek Kultury będziemy nadal stwarzać warunki do uczestniczenia w koncertach w takiej formie, wyciągać rękę do twórców, dawać szansę kulturze...
 
fot. Ośrodek Kultury w Swarzędzu

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.