partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Koncert Noworoczny Joanna Dudkowska BAND feat. Chuc Fraizer - ZAPOWIEDŹ

Udostępnij

Zapraszamy Was na wyjątkową podróż muzyczną z Joanna Dudkowska BAND ft. Chuc Frazier zagrają dla nas covery przebojów światowych artystów, m.in. E. Claptona, M. Jacksona czy Eurythmics. W programie znajdą się także utwory świąteczne.

Joanna Dudkowska - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich basistek, współpracująca m.in. z Felicjanem Andrzejczakiem, Robertem Chojnackim, Urszulą i wieloma innymi polskimi artystami. Jej twórczość została zauważona przez światowe serwisy muzyczne BassTheWorld, Bass Players United czy niemiecki magazyn dla Bass Quarterly. Prywatnie Joanna jest mieszkanką Plewisk.

Chuc Frazier - amerykański artysta pochodzący z Houston w Teksasie. Po raz pierwszy w Polsce wystąpił na Rawa Blues Festival w 1995r. Od tego czasu współpracował z: Easy Rider, Arturem Malikiem, Pawłem Mąciwodą, Piotrem Żaczkiem czy Rasmem Al-Mashanem (Scorpions).

Koncert Noworoczny w wykonaniu Joanna Dudkowska BAND fet. Chuc Fraizer’em, na który Was zapraszamy, to spora dawka energetycznej muzyki na cały rok 2021.

Dostęp do koncertu, który będzie dostępny online TYLKO w dniach 15-17.01.2021, otrzymacie Państwo od nas w postaci linku po dokonaniu zapisu TUTAJ

W dniach 18-20.01.2021 koncert będzie emitowany przez Telewizję STK (pierwsza emisja 18.01 o godz. 19:00)

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.