partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

OFERTA NAJMU Lokal użytkowy – 180 m kw.

OFERTA NAJMU  Lokal użytkowy – 180 m kw.
Udostępnij

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Swarzędzu oferuje do wynajęcia lokal użytkowy na pierwszym piętrze budynku, o powierzchni 179,66 m², składający się z 5 pomieszczeń, kuchni i 2 łazienek z WC, korytarza, znajdujący się na os. Kościuszkowców 26 w Swarzędzu.

Usytuowanie lokalu na osiedlu mieszkaniowym, z dogodnym dojazdem samochodem bądź komunikacją autobusową, wyposażenie w media, klimatyzacja, bliskość terenów rekreacyjnych przy Jeziorze Swarzędzkim, dają szerokie możliwości wykorzystania lokalu między innymi na biuro, pracownię, kancelarię, gabinet, salon.

Dziękujemy za zapoznanie się z propozycją i zapraszamy do obejrzenia nieruchomości oraz składania ofert na adres e-mail: zarząd@sm-swarzedz.pl.

Więcej informacji pod nr tel. 61 64 69 247, 882 519 038.

Uwaga!
Istnieje możliwość wynajęcia lokalu o powierzchni 119,92 m² na parterze w tym samym budynku i zwiększenia wynajmowanej powierzchni.

Link do oferty lokalu na parterze: KLIKNIJ TUTAJ.

Link do oferty obu lokali na OTODOM: KLIKNIJ TUTAJ.

Do wysokości czynszu podanego w ogłoszeniu w serwisie OTODOM należy jeszcze doliczyć wartość podatku VAT (23%) oraz indywidualne koszty zużycia mediów.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.