partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

W AFRYKAŃSKIEJ WIOSCE - ZAPRASZAMY NA WARSZTATY

W AFRYKAŃSKIEJ WIOSCE - ZAPRASZAMY NA WARSZTATY
Udostępnij

Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie w Uzarzewie , oddział Muzeum Narodowego Rolnictwa w Szreniawie zaprasza na warsztaty edukacyjno – plastyczne z okazji Dnia Dziecka 2021r. w terminie 01.06 - 05.06.br. Temat warsztatów: „ W AFRYKAŃSKIEJ WIOSCE”.

Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym klas I-III. Głównym celem zachęcającym do udziału w warsztatach będzie zdalna integracja z afrykańskimi dziećmi. Towarzyszące święto stanie się sprzyjającym momentem na bliższe poznanie życia, codziennych obowiązków i sposobów na spędzenie czasu wolnego przez afrykańskich rówieśników.

Proponowany temat warsztatów pozwoli uczestnikom przenieść się do świata gier i zabaw dzieci z Afryki. Uczestnicy poznają ulubione zabawki młodych tubylców i dowiedzą się z czego bardzo chętnie je wykonują.

Urozmaiceniem warsztatów będą własnoręcznie wykonane prace plastyczne (stroje i instrumenty muzyczne). Biorący udział w warsztatach zaprezentują je podczas wspólnej zabawy jaką będzie afrykański taniec na zakończenie spotkania. Podczas warsztatów uczestnicy poszukają skarbu wielkiego wodza ukrytego w parku, bądź w obiektach muzeum. Na zakończenie spotkania istnieje możliwość zorganizowania ogniska na terenie parku.

Koszt warsztatów to 6zł od osoby – bilet wstępu i 50zł od grupy – koszt warsztatów.

Koszt zorganizowania ogniska 100zł (kiełbaski i pieczywo uczestnicy organizują we własnym zakresie). W cenę wliczona jest możliwość zwiedzania pałacu, powozowni oraz pawilonu egzotyki z przewodnikiem. Czas trwania warsztatów to ok.2-3 godzin w zależności od warunków atmosferycznych.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 61 818-12-11 lub na adres e-mail: uzarzewo@muzeum-szreniawa.pl

ZAPRASZAMY!

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.