partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

BIAŁA SOBOTA Z POWIATEM POZNAŃSKIM

BIAŁA SOBOTA Z POWIATEM POZNAŃSKIM
Udostępnij

Starosta Poznański Jan Grabkowski zaprasza mieszkańców powiatu poznańskiego na „Białą Sobotę z Powiatem Poznańskim”, która odbędzie się 1 września 2018 r. w godz. 11.00–15.00, na terenie Szpitala w Puszczykowie, przy ul. Kraszewskiego 11.

W trakcie imprezy mieszkańcy powiatu będą mogli bezpłatnie i bez skierowania od lekarza skorzystać m.in. z konsultacji: alergologicznych, laryngologicznych, kardiologicznych (oceny ryzyka zachorowania na choroby sercowo-naczyniowe), urologicznych (wczesna diagnostyka schorzeń onkologicznych w urologii), okulistycznych (badanie przesiewowe w kierunku jaskry) oraz badań: USG metodą Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych (z konsultacją neurologiczną), EKG, densytometrii (w kierunku osteoporozy), badania słuchu, badania videodermatoskopem (w kierunku nowotworów skóry), pomiaru ciśnienia tętniczego, oznaczenia poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, porad dietetyka, a osoby od 50 roku życia, będą mogły również zaszczepić się przeciwko grypie.

Konsultacje lekarskie oraz niektóre badania wymagają wcześniejszej rejestracji. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 13 sierpnia br.: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00-15.00, nr tel.: 61 84 18 822, 61 84 18 816. Szczegółowe informacje na plakacie.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.