partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

HOŁD STRAŻAKÓW DLA SWOICH DRUHÓW

Udostępnij

Strażacy ochotnicy z gminy Swarzędz spontanicznie włączyli się do ogólnopolskiej akcji oddania hołdu tragicznie zmarłym druhom z OSP Czernikowo.

W drodze na akcję ratunkową w nieszczęśliwym wypadku zginęli Ewelina Marchlewska 29-letni strażak OSP, ratownik medyczny i pielęgniarka oraz Zdzisław Jan Kwiatkowski 62 -letni kierowca samochodu OSP Czernikowo.

Pięcioro druhów OSP zmierzało właśnie na akcję ratunkową, by wypełniać swoją misję. Misję pomocy, tym którzy jej potrzebowali. Niestety nie dojechali...a dwoje z nich już nigdy nie wyruszy na żadną akcję. Ta smutna wiadomość wstrząsnęła wszystkimi, ale przede wszystkim strażackim środowiskiem.
Chcąc oddać hołd tym, którzy zginęli na służbie wypełniając swoja misję strażacy w całej Polsce o godzinie 18:00 uruchomili syreny i sygnały dźwiękowe. Nie inaczej było w Swarzędzu i Kobylnicy, gdzie druhowie uczcili pamięć swoich tragicznie zmarłych kolegów i koleżanek.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.