partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

KORONAWIRUS W SWARZĘDZKIEJ BIEDRONCE

KORONAWIRUS W SWARZĘDZKIEJ BIEDRONCE
Udostępnij

W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawiursem u jednego z pracowników sklepu Biedronka przy ul. Cieszkowskiego w Swarzędz przedstawiamy oświadczenie firmy.

OŚWIADCZENIE Jeronimo Martins Polska S.A. - Biedronka

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Ze względu na pozytywny wynik testu u pracownika naszego sklepu przy ul. Cieszkowskiego w Swarzędzu, decyzją Sanepidu cała załoga została poddana kwarantannie. Sklep został natychmiast poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i od poniedziałku 10 sierpnia ok. godz. 14:00 zostanie ponownie otwarty dla klientów w godzinach 6:00-22:00, a jego załogę stanowić będą inni pracownicy sieci.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez naszą sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji ściśle współpracujemy z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.