partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

NASZ PATRONAT - KONFERENCJA TURYSTA 2020

NASZ PATRONAT - KONFERENCJA TURYSTA 2020
Udostępnij

Telewizja STK poleca organizowaną przez Wielkopolską Organizację Turystyczną konferencję "Turysta 2020". Najważniejsze spotkanie dla branży turystycznej już 6 października w Poznaniu. Szczegóły na stronie www.konferencjaturystyczna.pl

POD NASZYM PATRONATEM

Najważniejsze spotkanie dla branży turystycznej już 6 października w Poznaniu. Wielkopolska Organizacja Turystyczna organizuje konferencję, która ma na celu rozwój turystyki w regionie w wyjątkowo trudnym dla branży okresie.

Kilkunastu specjalistów w 20 minutowych wykładach inspirować będzie przez cały dzień do podejmowania innowacyjnych działań w zakresie marketingu miejsca. Na scenie zaprezentują się m.in. Prezesi Polskiej i Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, znana z ekranów telewizyjnych Paulina Smaszcz, doświadczeni menadżerowie i specjaliści w temacie marketingu miejsc.

- Wspólnie poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie „Czego oczekuje współczesny turysta? – mówi dyrektor biura WOT Artur Krysztofiak.

Konferencja Turysta 2020 to najlepsza okazja do tego, aby poznać współczesne trendy, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami – przede wszystkim zaś wymienić doświadczeniem i pomysłami na skuteczny rozwój turystyki.

Gościem specjalnym będzie Arkady Paweł Fiedler (wnuk słynnego podróżnika i pisarza), który w 2014 przejechał maluchem (fiat 126p) przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic).

Konferencja organizowana w Hotelu Novotel Poznań Centrum to miejsce dla samorządowców zainteresowanych promocją swojego regionu, restauratorów oraz hotelarzy, chcących sprzedać własne usługi, wytwórców lokalnych produktów, pracowników muzeów, instytucji kultury, studentów turystyki oraz wszystkich tych, którym bliskie są potrzeby współczesnego turysty.

Zapisy trwają tylko do 1 października na stronie www.konferencjaturystyczna.pl

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.