partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Od wtorku zostaną otwarte Wydziały Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu

Od wtorku zostaną otwarte Wydziały Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu
Udostępnij

Od wtorku, tj. 21 kwietnia br. będzie można internetowo rejestrować wizyty w zakresie spraw związanych z: rejestracją pojazdów, uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Rezerwacja internetowa dotyczy wyłącznie wizyt w wydziale przy ul. Jackowskiego 18 w Poznaniu. Od wtorku otwarte zostaną też wszystkie filie Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Pamiętajmy, że nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa, do których każdy mieszkaniec musi bezwzględnie się stosować.

Poniżej komunikat starosty poznańskiego Jana Grabkowskiego z dnia 20 kwietnia 2020 roku:

Wychodząc naprzeciw naszym mieszkańcom oraz w odpowiedzi na ich liczne prośby, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, podjąłem decyzję o zmianie zasad obsługi klienta w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Od wtorku, tj. 21 kwietnia br. ponownie umożliwiamy naszym klientom internetową rejestrację wizyt w zakresie spraw związanych wyłącznie:

– z rejestracją pojazdów,

– uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Rezerwacja internetowa dotyczy wyłącznie wizyt w wydziale przy ul. Jackowskiego 18 w Poznaniu. Można jej dokonać na www.bip.powiat.poznan.pl/1794,rezerwacja-wizyt-przez-internet

Od wtorku otwarte zostają też wszystkie filie Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Jednocześnie informuję, że w urzędzie obowiązują zasady bezpieczeństwa, do których każdy mieszkaniec musi bezwzględnie się stosować. W przypadku odmowy ich przestrzegania dana osoba nie będzie wpuszczona do Starostwa Powiatowego w Poznaniu oraz podległych filii.

Przypominam, że punkt informacyjny Starostwa Powiatowego w Poznaniu czynny jest pod nr telefonu: 61 8410 500.

W przypadku wydziałów odwiedzanych przez naszych klientów najczęściej, informacje można uzyskać pod dedykowanymi numerami telefonów:

– Kontakt z pracownikami Wydziału Administracji Architektoniczno-Budowlanej możliwy będzie pod nr telefonów: 61 8410 504, 61 8410 517. Bez zmian, w godzinach od 11 do 13, pozostaje kontakt do inspektorów prowadzących postępowania administracyjne.

– Kontakt z pracownikami Wydziału Komunikacji i Transportu możliwy będzie pod nr telefonów: 61 8410 748, 61 8410 600, 61 8410 538.

– Kontakt z pracownikami Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej możliwy będzie pod nr telefonów:

1. obsługa zgłoszeń prac geodezyjnych: 61 8410 621,

2. koordynacja usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu: 61 8410 783,

3. obsługa wniosków o wydanie wypisów i wyrysów oraz udostępnianie mapy zasadniczej, mapy ewidencyjnej i dokumentów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego: 61 8410 630.

– Kontakt z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr telefonu: 61 8410 552.

– Kontakt z pracownikami Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności pod nr telefonu: 61 2228 859. Zachęcamy do bieżącego śledzenia stron internetowych: www.bip.powiat.poznan.pl i www.powiat.poznan.pl, na których są zamieszczane aktualne informacje.

Starosta Poznański
Jan Grabkowski

źródło: powiat.poznan.pl

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.