POZNAŃ W DRODZE – NAGRODA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW Z KOSTRZYNA
Czterdziestu uczniów z siedmiu szkół gminy Kostrzyn wzięło udział w wyjątkowej wycieczce do Poznania. Najlepsi uczniowie odwiedzili między innymi fabrykę Volkswagena w Antoninku, zwiedzili miasto z pokładu specjalnie wynajętego tramwaju oraz zajrzeli do jednej z najnowocześniejszych zajezdni tramwajowych w Polsce. Wyjazd był nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce i odbył się już po raz jedenasty.

