partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

RADNI GMINY KOSTRZYN PRZEKAZALI SWOJE DIETY

RADNI GMINY KOSTRZYN PRZEKAZALI SWOJE DIETY
Udostępnij

Radni Rady Miejskiej z Gminy Kostrzyn zrzekli się dobrowolnie swoich diet z tytułu pełnionych funkcji, otrzymanych w miesiącu marcu, a całą zebraną kwotę w wysokości 15.280,00 zł przekazali na konto SZPITALA MIEJSKIEGO IM. J. STRUSIA W POZNANIU.

Radni Rady Miejskiej z Gminy Kostrzyn zrzekli się dobrowolnie swoich diet z tytułu pełnionych funkcji, otrzymanych w miesiącu marcu, a całą zebraną kwotę w wysokości 15.280,00 zł przekazali na konto SZPITALA MIEJSKIEGO IM. J. STRUSIA W POZNANIU na wsparcie realizacji zadań związanych ze zwalczaniem koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19. Mam nadzieję, że przekazane środki finansowe choć w niewielkim stopniu przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa zarówno personelu jak i pacjentów szpitala, który został przekształcony na jednoimienny Szpital Zakaźny dedykowany dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia i zakażonych koronawirusem. Wyrażam przekonanie, że gest dobrej woli naszych radnych zachęci organy stanowiące innych jednostek samorządu terytorialnego do podobnych działań. 

Grzegorz Banaszak - Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.