partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

TENISOWE ZMAGANIA O PUCHAR STAROSTY

TENISOWE ZMAGANIA O PUCHAR STAROSTY
Udostępnij

Na Kortach Centrum Tenisowego Sobota odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Tenisie. Gracze walczyli o Puchar Starosty Poznańskiego.

W najbardziej prestiżowej kategorii open amatorów zwyciężyli Katarzyna Kempf-Wachowiak i Bartosz Frąckowiak.  Ta pierwsza w finale pokonała Annę Komar, drugie miejsce w gronie mężczyzna zajął natomiast Kacper Cecuła. W kategoriach +40 oraz +50 triumfowali odpowiednio Jerzy Maternik oraz Maciej Swienton. Na kortach w Sobocie rozgrywano również turnieje deblowe. Wśród pań najlepszy okazał się duet Kinga Przybylska i Waleria Ślusarczyk, które w decydującej rozgrywce okazały się lepsze od pary Jolanta Loga – Magdalena Spychała. W grze podwójnej open amatorów triumfowali Maciej Swienton i Krzysztof Osses. Organizatorami dwudniowych mistrzostw byli: Fundacja Ruszaj Się oraz BIA Management, a patronat honorowy nad imprezą objęli Starosta Poznański Jan Grabkowski oraz Polski Związek Tenisowy. Wyniki zawodów w Sobocie zostały zaliczone do klasyfikacji Tenis Open Polska. 

źródło: powiat.poznan.pl

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.