partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

Uwaga - ul. Wrzesińska zamknięta

Uwaga - ul. Wrzesińska zamknięta
Udostępnij

Informujemy, że w związku z awarią kanalizacyjną, w dniach 19-21.05.2021 r. ul. Wrzesińska w Swarzędzu zostanie zamknięta. Zamknięcie ulicy na wysokości posesji nr 1-3 uniemożliwi przejazd pojazdów w obu kierunkach. Nie będzie możliwości dojazdu ul. Wrzesińską do Rynku, ani przejazdu z Rynku w stronę ul. Cieszkowskiego i Polnej. Przejazd samochodów osobowych w kierunku ul. Polnej będzie możliwy jedynie od strony ul. Kórnickiej ulicami Kilińskiego i Wiankową. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zamknięcie dla ruchu ul. Wrzesińskiej w Swarzędzu spowoduje, że na czas usunięcia awarii zmienią się trasy linii autobusowych Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej.

Linia 405 będzie kursować z i do pl. Niezłomnych (przystanek Swarzędz/Rynek) ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki omijając przystanek Swarzędz/Polna.

Linia 406 w kierunku Poznania nie będzie kursować ul. Dworcową i ominie przystanki Swarzędz/Dworzec PKP, Swarzędz/Rynek i Swarzędz/Polna. Odjazdy z Centrum Handlowego zostaną opóźnione o 5 min.

Linie 412, 486, 491, 492 i 493 do i z Węzła PKP w Swarzędzu będą kursować przez pl. Niezłomnych, ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki dodatkowo zatrzymując się na przystanku Swarzędz/Polna i przystankach przy ul. Kościuszki.

Linia 484 na kursach do i z Węzła PKP w Swarzędzu będzie kursować przez pl. Niezłomnych, ulicami Piaski, Dworcową i Kościuszki omijając przystanek Swarzędz/Polna.

Linia 484 na kursach do i z os. Kościuszkowców w Swarzędzu pojedzie ul. Polną omijając pl. Niezłomnych i przystanki położone przy ul. Kościuszki.

Linia 494 na kursach kończących się na Węźle PKP w Swarzędzu, nie będzie przejeżdżać przez pl. Niezłomnych. Pozostałe kursy (do Garbów i Kobylnicy) będą realizowane z wjazdem do ronda przy Węźle PKP w Swarzędzu od strony wiaduktu w ciągu ul. Polnej, omijając przystanek Swarzędz/Rynek.

Linie 490 i 498 nie zmienią swoich tras.

W związku ze zmianą tras wystąpią opóźnienia przy realizacji niektórych kursów, za co przepraszamy.

źródło: swarzedz.pl

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.