partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WEEKEND Z UTRUDNIENIAMI NA DRODZE

WEEKEND Z UTRUDNIENIAMI NA DRODZE
Udostępnij

W związku z JBL Super League Triathlon Poznań 2021, odbywającym się w weekend 18-19.09, w okolicach Malty nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięta będzie część dróg w stronę Swarzędza, a dojazd na Termy Maltańskie i do Nowego Zoo ulegnie zmianie.

 
W sobotę w godzinach od 10:00 do 14:30 zamknięte dla ruchu kołowego będą ul. Krańcowa na odcinku od ul. Wiankowej do ul. Warszawskiej, ul. Warszawska od ul. Św. Michała aż do granic miasta Poznania oraz droga krajowa nr 92 do. m. Swarzędz, do skrzyżowania ul. Poznańskiej i Rabowickiej (Jasin).
 
Utrudnienia potrwają nieco dłużej w niedzielę, kiedy w ramach imprezy odbywać się będą Mistrzostwa Polski w Triathlonie. Wówczas trasa będzie zamknięta od 7:00 do 15:00. Utrudnienia dotyczyć będą ul. Krańcowej na odcinku od ul. Wiankowej do ul. Warszawskiej, ul. Warszawskiej od ul. Św. Michała aż do granic miasta Poznania oraz drogi krajowej nr 92 do. m. Swarzędz, do skrzyżowania ul. Poznańskiej i Rabowickiej (Jasin).
 
W związku ze zmianami inaczej dotrzemy również na Termy Maltańskie i do Nowego ZOO. Od strony ronda Śródka dojazd do Term nie ulegnie zmianie, natomiast od strony wschodniej należy się kierować przez osiedle Czekalskie. By dotrzeć do Nowego ZOO konieczne będzie zostawienie samochodu na parkingu Term i pokonanie dalszej drogi pieszo (ok. 1 km, czyli niecałe 10 minut spacerem) lub kolejką Maltanką.

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.