partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

W ubiegłym tygodniu swarzędzcy strażacy interweniowali do zdarzeń drogowych, alarmów pożarowych, rozpoznania owadów błonkoskrzydłych.

Swarzędzcy strażacy byli dysponowani trzykrotnie do plam ropopochodnych: na ul. Rabowickiej, na Poznańskiej/Tabaki oraz ul. Poznańskiej w miejscowości Paczkowo. 
 
20 sierpnia ochotnicy interweniowali w Łowęcinie. Zgłoszenie dotyczyło monitoringu ppoż w jednej z firm produkcyjnych - alarm okazał się być fałszywym.  
 
Swarzędzcy strażacy byli dysponowani aż 4 razy do rozpoznania zagrożenia jakim były owady błonkoskrzydłe. W każdym z tych zdarzeń brała udział jednostka z Kobylnicy.
 
21 sierpnia w godzinach wieczornych ochotnicy zostali zadysponowani do pomocy ZRM w celu dostania się do mieszkania, gdzie przebywała osoba, z która nie było kontaktu. Po wejściu do mieszkania ZRM stwierdziło zgon, który nastąpił prawdopodobnie około 48 godzin wcześniej.
 
22.08 wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w okolicy jednej z firm w Rabowicach na ul. Świerkowej. Po zrozpoznaniu nie stwierdzono oznak pożaru, a powstały dym był z komina.
 
23.08 swarzędzcy strażacy zostali zadysponowani do pochylonego drzewa na ul. Poznańskiej, które zagrażało przewróceniu na DK92. 
 
24.08 strażacy ze Swarzędza zadysponowani zostali na os. Działyńskiego do pomocy ZRM w celu zniesienia pacjenta.
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.