partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Zeszły tydzień dla swarzędzkich strażaków był trochę bardziej spokojny niż poprzedni. Ochotnicy wyjeżdżali do zdarzeń 8 razy. Interweniowali do zdarzeń drogowych i alarmów pożarowych.

    Pierwsze zdarzenie, 23 września dotyczyło neutralizacji plamy ropopochodnej po kolizji na ul. Poznańskiej. Chwilę po zakończeniu działań na ul. Poznańskiej drogą radiową wpłynęło zgłoszenie o wypadku dwóch aut osobowych na ul. Cieszkowskiego. W zdarzeniu ucierpiały 2 osoby, które zostały przetransportowane do szpitala.
    25 września ochotnicy interweniowali na os. Cieszkowskiego, gdzie było zadymienie w mieszkaniu. Po rozpoznaniu okazało się, że to na szczęście tylko przypalona potrawa, a mieszkańcom nie zagraża niebezpieczeństwo. Drugim zdarzeniem tego dnia był zwisający konar nad jezdnią w Sarbinowie. 
     W sobotę, 28 września strażacy wyjeżdżali 3 razy. Raz na ul. Kórnicką, gdzie paliła się sadza w przewodzie kominowym. Dwie interwencji miały miejsce w markecie na ul. Cieszkowskiego, gdzie załączył się monitoring przeciwpożarowy. Oba alarmy okazały się być na szczęście fałszywymi. Ostatnim wyjazdem swarzędzkich strażaków w ubiegłym tygodniu była kolizja dwóch aut osobowych w Paczkowie. Na miejscu działała Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzędzu oraz Policja.

Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.