partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Miniony tydzień dla swarzędzkich strażaków okazał się dość spokojny. Strażacy interweniowali do zdarzeń drogowych oraz alarmu ppoż.

25 listopada w godzinach wieczornych strażacy wezwani zostali do jednej z firm w Rabowicach z powodu załączenia się czujki przeciwpożarowej. Po rozpoznaniu zagrożenia pożarowego nie stwierdzono.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 27.11., kiedy w godzinach południowych strażacy zostali zaalarmowani do usunięcia zagrożenia na drodze, które stwarzała plama ropopochodna na ul. Cieszkowskiego.

29 listopada w godzinach porannych, strażacy działali na miejscu wypadku w okolicach szkoły w Zalasewie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jedna osoba została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ostatnim zdarzeniem w minionym tygodniu, 30 listopada było usunięcia plamy ropopochodnej na ul. Kościuszki, która stwarzała zagrożenie dla uczestników ruchu.

Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.