partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Miniony tydzień dla swarzędzkich strażaków okazał się dość spokojny.

 
   Pierwszy wyjazd miał miejsce w poniedziałek 4 maja, w dniu święta strażaków, w godzinach wieczornych. O godz. 18:15 strażacy ruszyli do Garb na ul. Strumykową. Powodem zgłoszenia był pożar budynku. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że za domem było palone ognisko, a zadymienie, które się rozchodziło po okolicy wyglądało jak zadymienie od palącego się domu.
 
   Kolejny wyjazd był 6 maja o godz. 6:40. Powodem alarmu w
godzinach porannych był monitoringi przeciwpożarowy, który załączył się w jednej z firm na ul. Rabowickiej. Po rozpoznaniu zagrożenia nie stwierdzono i okazało się, że monitoring załączył się na skutek prac remontowych.
 
   Po 3 dniach przerwy, 9 maja swarzędzcy strażacy ponownie ruszyli aby nieść pomoc. Tym razem w godzinach wieczornych w Zalasewie, w okolicach osiedla Harmonia motocykl uderzył w skrzynkę z licznikiem gazowym przy elewacji domów w zabudowie szeregowej. Na szczęście w wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych. Strażacy wrócili do swojej remizy o 20:25.
 
   Ostatni wyjazd w minionym tygodniu był w środku nocy 10 maja. O godz. 1:40 swarzędzcy strażacy ruszyli ponownie do Zalasewa, tym razem na ul. Serdeczną. Powodem wezwania było otwarcie mieszkania. Osoby zgłaszające twierdziły, że nie mają od dłuższego czasu kontaktu z osobą, która mieszka w tym mieszkaniu. Jednak po próbie otwarcia mieszkania młoda kobieta otworzyła mieszkanie twierdząc, że spała.
 
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.