partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ

WYJAZDY OSP SWARZĘDZ
Udostępnij

Miniony tydzień dla swarzędzkich strażaków był bardzo pracowity.

Ochotnicy wyjeżdżali 12 razy, z czego 7 razy do pożarów, w tym: pożar trzciny nad Jeziorem Swarzędzkim, gdzie spaleniu uległo ok. 300m2, pożar nieużytków rolnych i trawy na ul. Morelowej, pożar trawy w Gruszczynie na ul. Swarzędzkiej, gdzie spaleniu uległo ok. 500m2, pożar śmieci w Gruszczynie na ul. Leśnej, pożar maszyny w Poznaniu na ul. Krańcowej, pożar budynku gospodarczego w Zalasewie na ul. Kórnickiej, pożar altany w Poznaniu na ul. Gorzysława - podczas dojazdu na polecenie SKKM (Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego) przerwano jazdę alarmową i wrócono do bazy. 
Strażacy zostali zadysponowani do zadymienia nad obiektem w Rabowicach. Po dojeździe na miejsce alarm okazał się być fałszywym. Kolejnym zgłoszeniem była plama ropopochodna na ul. Dworcowej w Swarzędzu. W Łowęcinie na ul. Owocowej załączył się monitoring przeciwpożarowy - po rozpoznaniu alarm okazał się być fałszywym.
W minionym tygodniu były dwie kolizje drogowe, w których na szczęście nie było osób poszkodowanych. 
 
Źródło: OSP Swarzędz

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.